МІЖНАРОДНА ІНДЕКСАЦІЯ ЖУРНАЛУ

1. CrossRef - це об'єднання наукових видавництв, яке розвиває загальну інфраструктуру для підтримки більш ефективних наукових комунікацій. Система цитування CrossRef сьогодні охоплює понад 68 мільйонів журнальних статей та інших елементів контенту (книги, дисертації, технічні звіти тощо) з тисяч наукових та професійних видавців по всьому світу (посилання)

 

2. Index Copernicus  – міжнародна наукометричних база (Index Copernicus Journals Master List). Даний сайт містить індексування, ранжування і реферування журналів, а також є платформою для наукового співробітництва та виконання спільних наукових проектів (сторінка журналу на ICJML).

 

3. Directory of Open Access Journals (DOAJ) - це директорія, що пропонує вільний (безкоштовний) доступ до понад 1500 наукових та академічних журналів в електронному форматі по всіх напрямах. Мета директорії полягає в просуванні та популяризації стрімко зростаючої кількості наукових журналів, доступних безкоштовно через Інтернет, а також у підвищенні ролі міжнародного руху "Журнали у відкритому доступі" (Open Access Journals) і полегшенні доступу до вільних електронних наукових і дослідницьких журналів (посилання)

 

4. Open Academic Journals Index (OAJI) є повнотекстової базою даних наукових журналів відкритого доступу. Засновник - International Network Center for Fundamental and Applied Research (Росія). Мета даної бази полягає в складанні міжнародної платформи для індексації у відкритому доступі наукових журналів. У короткостроковій перспективі, розглядається розрахунку імпакт-фактору журналу (посилання)

 

5. Directory Indexing of International Research Journals - це сервіс, який надає доступ журналам, які контролюють якість публікацій з відкритим доступом. Каталог, індексуючи журнали, прагне бути всеосяжним і охоплювати всі наукові та академічні журнали відкритого доступу, які використовують відповідні системи контролю якості (посилання)

 

6. ResearchBib - міжнародна мультидисциплінарна база даних наукових журналів, що включає в себе описи журналів більш ніж 5400 видавців (посилання)

 

7. Universal Impact Factor (UIF) містить величезну базу статей, опублікованих в журналах з різних країн, у різних областях науки. UIFдопомагає забезпечити корисну інформацію для дослідників при пошуку наукового видання. UIFвикористовується для порівняння журналів в певній галузі наук (посилання)

 

8. РІНЦ  - міжнародна бібліографічна база даних наукових публікацій вчених. Для отримання даних про публікації та цитованості статей на основі бази даних РІНЦ використовується аналітичний інструментарій ScienceIndex (посилання)

 

9. Bielefeld Academic Search Engine (BASE) - пошукова служба (Німеччина), яка є одним з потужних постачальників актуальних даних про наукові публікації європейських вчених. Більш детально з публікаціями можна ознайомитися тут (посилання)

 

10. Google Scholar — вільна доступна пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Дата виходу бета-версії — листопад 2004 року. Індекс Google Scholar включає в себе більшість рецензованих онлайн-журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв (посилання)

 

11. WorldCat - найбільша у світі бібліографічна база даних, яка налічує понад 240 млн записів всіх видів творів на 470 мовах світу. База створюється спільними зусиллями більш ніж 72 тис. бібліотек з 170 країн світу в рамках організації Online Computer Library Center (посилання)

 

12. JournalTOCs є великою пошуковою системою, де вчені можуть знайти документи, що надходять відразу після публікації їх видавцем в Інтернеті. Система використовується великими і невеликими науково-дослідними центрами і бібліотеками по всьому світу. JournalTOCs містить метадані більш 25732 статей журналів з більш ніж 2443 видавців (посилання)

 

13. ISI забезпечує індексацію основних міжнародних журналів і наукових статей. Автор може отримати інформацію про міжнародний імпакт-фактор журналу, наукових працях, а також інформацію про майбутні події (посилання)

 

МІЖНАРОДНІ БІБЛІОТЕКИ, В ЯКИХ ІНДЕКСУЄТЬСЯ ВИДАННЯ

 ВЕЛИКОБРИТАНІЯ
 
 
 
 
 
 
ФРАНЦІЯ
 
 
 
 
ІСПАНІЯ
 
 
 
ПОЛЬЩА
 
 
 
ШОТЛАНДІЯ
 
 
 
БЕЛЬГІЯ
 
 
 
НІДЕРЛАНДИ
 
 
 
 
АВСТРАЛІЯ
 
 
 
 
НОВА ЗЕЛАНДІЯ
 
 
 
США
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
КАНАДА
 
 
(function(w, c) { (w[c] = w[c] || []).push(function() { try { w.yaCounter10585249 = new Ya.Metrika({id:10585249, enableAll: true}); } catch(e) { } }); })(window, "yandex_metrika_callbacks");